Wilt u meer weten over Happietaria Groningen 2017 en het project dat we steunen?
Wilt u in uw medium aandacht besteden aan Happietaria?
Heeft u een andere specifieke vraag?
Neem dan contact op met het desbetreffende bestuurslid.

Wij zijn telefonisch te bereiken via: 06-40111441

 

Voorzitter Heline Vlieg voorzitter@happietariagroningen.nl
Penningmeester Coen Oosterhuis penningmeester@happietariagroningen.nl
Keuken & Voeding Daniël Wilbrink keuken@happietariagroningen.nl
Pand Marit Venhuizen pand@happietariagroningen.nl
PR & Bewustwording Eva de Ruiter pr@happietariagroningen.nl
Personeel Carol Nader personeel@happietariagroningen.nl
Sponsor & Inkoop Ralf Bus sponsor@happietariagroningen.nl