Wilt u meer weten over Happietaria Groningen 2018 en het project dat we steunen?
Wilt u in uw medium aandacht besteden aan Happietaria?
Heeft u een andere specifieke vraag?
Neem dan contact op met het desbetreffende bestuurslid.

Wij zijn telefonisch te bereiken via: 06- 12 80 90 18

 

Voorzitter Martijn de Vries voorzitter@happietariagroningen.nl
Penningmeester Joël Kuiper penningmeester@happietariagroningen.nl
Sponsor & Inkoop Lotte Gerritsen sponsor@happietariagroningen.nl
PR & Bewustwording Wierd Folkertsma pr@happietariagroningen.nl
Personeel Marjan Hoff personeel@happietariagroningen.nl
Pand Anne-Wikke Verbaan pand@happietariagroningen.nl
Keuken & Voeding Aloucha Sikkema keuken@happietariagroningen.nl